Női vizilabda

1 day agoA magyar női vízilabda-válogatott egy góllal alulmaradt az olasz nemzeti együttessel szemben a világbajnokság pólótornájának budapesti A csoportjában. MAGYARORSZÁG Brazília Montenegró Grúzia B-CSOPORT Debrecen.

Pin On Zberezheni Pini

Még senki sem szólt hozzá.

. DÁTUM JÚNI 17 PÉN JÚNI 18 SZOM JÚNI 19 VAS JÚNI 20 HÉT JÚNI 21 KEDD JÚNI 22 SZER JÚNI 23 CSÜT JÚNI 24 PÉN JÚNI 25 SZOM JÚNI 26 VAS JÚNI 27 HÉT JÚNI 28 KEDD JÚNI 29 SZER JÚNI 30 CSÜT JÚLI. Szerdán este már sokkal nehezebb feladat várt Bíró Attila csapatára a margitszigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában ugyanis a mindenkire veszélyes olasz csapat következett. 1 day agoA Kolumbia legjobbjai felett aratott 31 gólos 35-4 győzelemmel mutatkozott be a magyar női vízilabda-válogatott a magyarországi világbajnokságon.

Női OB I 202122 Népligeti Uszoda. Könnyedén győzött a magyar női vízilabda csapat a nyitányon. 1 day agoMindössze két akciógóllal nem ment női pólósaink fájó vereséget szenvedtek.

Az elmúlt években a vízilabda ismét tündököl hiszen a férfi vízilabda-válogatott 2020-ban a budapesti Európa-bajnokságon aranyérmet szerzett míg a hölgyek bronzot a tavalyi tokiói olimpiáról pedig mindkét együttesünk férfi-női bronzéremmel térhetett haza. Június 20-án este Fotó. A Hajós Alfréd uszoda ahol a női vízilabda-válogatott első mérkőzését játszotta Kolumbiával 2022.

Kiváló eredmények a Diákolimpia A kategóriájában. Kolumbia csapata vb-újoncként ugrott a medencébe. Női vizilabda Thursday June 23 2022 Edit.

Csudai Sándor - Origo. A negyedikre hajtanak íme a férfiválogatott vb-csapata. Vizes-vb női vízilabdatorna A csoport 2.

1 day ago10-9-re nyertek az olaszok a csoportrangadón. A hatalomtól független szerkesztőségek száma folyamatosan csökken a még létezők pedig napról napra erősödő ellenszélben próbálnak talpon. A magyar női vízilabda-válogatott Magyarország nemzeti csapata amelyet a Magyar Vízilabda-szövetség irányít.

FINA Világbajnokság Budapest 2022 JÚNIUS 18. A pólósaink is elkezdik. Csudai Sándor - Origo.

Sajnos nem volt komplett a csapat de a rájátszásban így is voltak sikereink az ifjúságiaknál még közelebb kerültünk az előttünk állókhoz. Megkezdi a szereplését a budapesti vízilabda-világbajnokságon a női válogatott. A Ferencváros felkészülési mérkőzésen találkozik a Sepsi OSK-val.

19 hours agoElvesztette az olaszok elleni csoportrangadót 10-9 a magyar női vízilabda-válogatott a hazai rendezésű világbajnokságon. 35 góllal melegített női csapatunk. MagyarországKolumbia női vízilabda-mérkőzés élőben az NSO-n.

Az első negyed kiváló kezdése után az olaszok fokozatosan átvették az irányítást majd a harmadik negyedre az előnyt is. 1 day agoElvesztette első vb-rangadóját a női vízilabda-válogatott. Hatezer néző előtt győzelem a csoportrangadón.

A két válogatott között hatalmas volt a különbség az egész összecsapás során Fotó. A magyar női vízilabda-válogatott szerda este egy góllal kikapott az olasz nemzeti együttessel szemben a vizes világbajnokságon. A Kolumbia legjobbjai felett aratott 31 gólos győzelemmel mutatkozott be a magyar női vízilabda-válogatott a világbajnokság pólótornájának budapesti A csoportjában a sportág versenyeinek hétfői nyitónapján.

Az U20-as női kézilabda. Az első negyed kiváló kezdése után az olaszok fokozatosan átvették az irányítást majd a harmadik negyedre az előnyt is. Magabiztos győzelemmel rajtolt a női válogatott a vb-n.

22 13 14 21 Az Újváros nyerte a rangadót. Kétszeres világbajnok és háromszoros Európa-bajnok. Mindenki egyszer játszik a csoport további tagjaival így három mérkőzést vív egy csapat a csoportkör során.

Különleges napok különleges sportolók különleges miliő - itt a vb. A Margitszigeten rendezett a védekezésen elbukott meccs után Bíró Attila szövetségi kapitány már előre is tekintett bár nem rejtette véka alá nem az olaszok inkább a saját játékosai lepték meg. Női OB I 202122 Népligeti Uszoda.

Ezek az eredmények azt jelentették hogy az ifjúsági és serdülő bajnokságban is 13. Női vízilabda vb 2022 - program itt. Ördög Éva 1982-ben szervezte meg az első magyarországi női pólócsapatot a Vasasnál majd már a felnőtt nemzeti együttes egyik edzőjeként dirigálta a lányokat az első hivatalos nemzetközi mérkőzésen.

Helyen végzett a Szegedi Női Vízilabda Egyesület. Jól kezdett Bíró Attila csapata hamar 3-1-es előnybe került végül az első negyedet 4-3-mal húzta be. Olyan volt mint amikor az embernek új barátnője van.

10-9-re kikapott a magyar női vízilabda-válogatottaz olasz csapattól a Margitszigeten zajló világbajnokság szerdai csoportrangadóján. A női válogatott első világbajnoki mérkőzésén esélyeshez méltó játékkal 35-4-re győzte le Kolumbiát. A hölgyek hétfő este Kolumbia az urak kedden Montenegró ellen mutatkoznak be a Margit-szigeten.

Főcsoport Play Off Play Out 5-8. 2 days agoSzerdai sportműsor. Legyen Ön az első.

Még senki sem szólt hozzá. Szerdán is folytatódik a vizes világbajnokság a magyar női vízilabda-válogatott Olaszország ellen ugrik medencébe. Az első találkozón Magyarország Kolumbiával találkozik és csak a gólkülönbség lehet kérdéses.

A magyar női vízilabda-válogatott 109-re kikapott az olasz csapattól a FINA vizes világbajnokság csoportkörének 2. Legyen Ön az első. 1 day agoA magyar női vízilabda-válogatott 10-9-re kikapott az olasz csapattól a Margitszigeten zajló világbajnokság szerdai csoportrangadóján.

Fordulójában ezzel távol került a csoportgyőzelemtől és a vasárnapi pihenőnaptól. Ez az Világliga - női 2022 eredményeinek oldala a VízilabdaVilág szekcióban.